Background Image

Sziasztok!

Discussion in 'Fan Art, Cosplay, & Fiction' started by HatsuneMiku, Nov 15, 2013.

1. Maniac_66 Steam Early Access

2. Phaeron Zcee Nook ZceeNook Well-Known Member

I have no clue... but something compelled me to read though this...

And I understood nothing. but I feel like a much richer person...

Don't mind the 3 meter tall robot of death and destruction.

Ill see myself out.
  3. Zsolt Steam Early Access

Üdv néktek!
  4. Hex Hexex Confessor

Üdv mindenkinek! Hamarosan csatlakozom Az Űrgárdistákhoz! Tartsunk ki! Az Istencsászár nem csalódhat!
  5. Mortis ChampionMortis Subordinate

Wir wüden für den Leuten des Gottkeisers mit unserem Gewehren gegen dem Xenos zu kämpfen, bei dem ende des Zeit!!!

Üdvözlehelletem. Elnézést a "köhögésért", de néha rámjön. Amint lesznek Bt-k azonnal csatlakozom a császár erőihez, esetleg korábban. :D Addig is itt jelen vagyok. Mortis voltam!
  6. Uhuh magyarok :p :D. Nemrég kezdtem el a játékot de a pártján állok ennek a magyarok összefognak dolognak :D
  7. Ecios Ecios Active Member

Big E wonders... Wut... da hell is goin' on here... ?
  8. EinarHUN EinarHUN Subordinate

Sziasztok!
    Van valami magyar klán/chapter amihez tudnék csatlakozni? Van egyáltalán valamilyen mód keresni ilyesmit in-game?
    Szívesen kipróbálnám, de a Planetside 2-nél megtanultam, hogy ezt bizony csapatban a legjobb játszani.

Előre is köszi!
  9. Bredan Bredan Recruit

Sziasztok!

Jelenleg Chaos oldalon játszom. És jó lenne csapatba. TS szerver biztosítva van ha valakit érdekel.
    Eddig sokat toltam Warhammer Onlinennal, és a táblás wh40k versenyeken is részt vettem anno..

Üdv mindenkinek.

Share This Page