Background Image

(Poland) Blood Eagles

Discussion in 'Recruitment' started by Robeth, Feb 27, 2016.

1. LOBOTRONUS LOBOTRONUS Arch-Cardinal

Dla oczyszczenia sytuacji proponuje usunąć wszystkie wątki niezwiązane z rekrutacją do Polskiej gildii . Ja tylko dodam od siebie ze Bladerunner i ja to sobie tak dla jaj od czasu do czasu się przekomarzamy i nikt do nikogo nie chowa urazy i u mnie i u niego to normalne :p Tak więc przepraszam wszystkich, jeśli się poczuli dotknięci naszą wymianą zdań więcej się to już nie powtórzy z mojej strony .
    Bladerunner777 likes this.
  2. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Ej no stary nie kajaj się tak, tutaj Asheru nie wpadnie z ban hammerem, jestesmy wyczilowani :) .
    LOBOTRONUS likes this.
  3. Nie widzę tu żadnej agresji, a przynajmniej temat się jako-tako rozruszał:p. Przy okazji chciałbym poinformować, że na dzień dzisiejszy w klanie jest 15 osób i nadal zapraszamy chętnych :D.
  4. hibneryt Recruit

Właśnie wysłałem podanie. Zdążę na najbliższy wspólny trening?:)
  5. Ogólnie staramy się zebrać minimum jeden raz w tygodniu, ale w każdej chwili możemy grać :p. W końcu to jeszcze alfa, więc nie naciskamy zbytnio na obecność, bo ktoś może czekać na pełną wersje i dopiero wtedy się uaktywni.
  6. Brother Robeth Robeth New Member

Właśnie zakończyło się I Zebranie Klanu Krwawych Orłów. Omówiliśmy przyszłe plany na wspólną grę, sprawę finansowania forum i rozmówiliśmy się o reklamowaniu klanu.

Wciąż działamy i zbieramy Polaków, ku chwale Orła Krwawego!

Przypominam też o odwiedzaniu naszego forum.
  7. Ardanis Ardanis Drill Abbott

Witam macie zamiar wystartować w pierwszym turnieju EC ? Data i warunki pewnie będą podane w przyszłym miesiącu.
    Melancholik likes this.
  8. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Kużwa z takim lagiem to ja mogę co najwyżej w bierki wystartować albo w szachy.
    LOBOTRONUS likes this.
  9. Dzięki za informację i bardzo prawdopodobne że weźmiemy udział :D.
  10. Brother Robeth Robeth New Member

Bracia i siostry (o ile jakieś są)! Wciąż żyjemy i wraz z pojawieniem się orków, oraz większych party staramy się wbić na scenę Eternalową. Oby tak dalej! Za Orła! Za klan!
    LOBOTRONUS likes this.

Share This Page