Background Image

(Poland) Blood Eagles

Discussion in 'Recruitment' started by Robeth, Feb 27, 2016.

1. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Ja tam na razie się specjalnie nie wychylam bo to i tak jeszcze alpha ale jak przyjdzie czas (...a przyjdzie czas na ciebie...:D ) to kupuję mikrofonik, zakładam mumbla czy inne gówno, układam grafik - game\work\life balance i lecimy z koksem, za Chaos!
  2. Czas wrócić na pierwszą stronę :p.
  3. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Panie idż pan dupe PG lizać lepiej :p
    Melancholik and Arczi like this.
  4. Bez przesady :p. Każdy rodak może tutaj pisać. To że jest w tym a nie innym klanie, to już jego sprawa ;).
  5. Kaptin Bone Krakka Arczi Arkhona Vanguard

Co nie zmienia faktu, że PG generalnie obsysa :D
    Melancholik and Bladerunner777 like this.
  6. Arogancja godna Eldara. Może byś pomyślał o karierze w tej rasie :p.
    LOBOTRONUS and Arczi like this.
  7. Ardanis Ardanis Drill Abbott

Tak się kończy właśnie każdy polski wątek w grach online zamiast trzymać dystans i trochę kultury ludzie będą się obrzucać g.... gdzie kto z kim jak gra, na miejscu moda skasował bym niepotrzebne komentarze
    Melancholik and LOBOTRONUS like this.
  8. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Zamknij dupe..ejkhmm...znaczy się, oczywiście masz rację, człowiek człowiekowi Polakiem :D

A poważnie przecież se jaja robimy ;) A ty @LOBOTRONUS zastanów się czy PG na pewno odwzajemnia twoją miłość ;) .
    Melancholik likes this.
  9. Furiel Furiel Arkhona Vanguard

Ardanis dobrze gada - w pizdu wylądował i cały misterny plan też w pizdu. Tak ładnie zaczynacie, a już na drugiej stronie wątku typowo polaczkowy ból dupy się rozwija. Serio jak trzech Polaków się zbierze do kupy to już trzeba z wiadrem cebuli?

Jak już skończycie sobie lecieć po rajtach i ktoś faktycznie chce wspólnie pograć, to ja jestem za :)

P.S. Bladerunner spamuje PC, potwierdzone info ;)
  10. Razem jest nas 15 osób :p. Trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami, gdy łączy się wszystkie frakcje w jeden klan. Proponuje, abyś dołączył do grupy steam "Eternal Crusade Polska" i wtedy dość szybko znajdziesz towarzysza do gry :).
    LOBOTRONUS and Furiel like this.

Share This Page