Background Image

Ec: Polska (polish Community Thread)

Discussion in 'Fan Art, Cosplay, & Fiction' started by Mishon, Sep 24, 2014.

?

Czy byłbyś w stanie zmienić wymarzoną rasę na rzecz polskiego Zakonu/Warbandu/itp

Poll closed Oct 24, 2014.
  1. Oczywiście z miłą chęcią

50.0%
  2. Z nieukrywaną przykrością i żalem jestem zmuszony odmówić

0 vote(s)
    0.0%
  3. Na moją decyzję wpłynie ilość zrzeszonych

50.0%
  1. Brother Robeth Robeth New Member

Poniekąd odświeżam. Nie. Serio odświeżam. Ale korzystając z okazji: Co myślita o orkach, boyz end gerlz?
  2. Ci xenos potrafią się dobrze bronić.
  3. LOBOTRONUS LOBOTRONUS Arch-Cardinal

Jedna z najzabawniejszych i chyba przynoszących najwięcej frajdy nacja. Gdyby nie byłoby SM w grze na bank grałbym nimi. Oczywiście jest to świeża nacja wiec potrzeba wiele do poprawienia, ale i tak się gra przyjemnie.
  4. Alsayr Alsayr Subordinate

Jutro premiera, jest jakaś Polska Gildia Eldarów ?? Pozdrawiam!
  5. Jest polska gildia zrzeszająca wszystkie rasy "Blood Eagles", do której zapraszam. Aktualnie jest nas 21 osób i jeżeli chciałbyś dołączyć, to napisz do mnie na steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198061447866 (Dałbym ci link z rekrutacją do naszego forum, ale go jeszcze nie opłaciliśmy :p).
  6. Upiornny Recruit

Witam

Gram od 2 dni (acz nazwał bym to raczej bieganie w totalnym chaosie). Szukam polskiej gildii komunikującą się głosowo.

Przydało by się kilka rad od doświadczonych graczy gdyż na na razie "błądzę" (Zapraszam na PW, Skype, lub inny komunikator)

Co do "Blood Eagles" sądziłem że tylko jedna rasa można/powinna być w jednej gildii w sensie aby można było grać razem na jednym polu bitwy. W przeciwnym wypadku jaki ma to sens ?
    Po drugie nie warto wprowadzić nazwę gildii z polskim akcentem w nazwie (chyba że czegoś się wstydzimy ???).

Zdecydowanie nie podoba mi się w tej grze wprowadzenie pojazdów oraz dział stacjonarnych. Mogli by je wprowadzić za jakiś czas pozostawiając tylko walki piechoty.
  7. Xeltan Xeltan Well-Known Member

Mamy swoje odziały w każdej frakcji oraz co tydzień ją zmieniamy, MOŻE będziemy mieli jakąś główną frakcję ale niewiadomo. Osobiście nie widzę sensu w wymuszaniu grania daną frakcją ale ok.

Jak coś to pisz tutaj podanie http://warclaidrp.xaa.pl/index.php

Co do pojazdów to bez nich było by zbyt nudno ;)
    LOBOTRONUS likes this.
  8. Upiornny Recruit

Podanie złożone :)
    LOBOTRONUS likes this.
  9. Upiornny Recruit

Jeśli ktoś zWas trafił na bardzo pomocne artykuły dla początkujących na tym forum bardzo proszę o wklejenie linków. Szukam wiedz niczym Librarian :)

Share This Page