Background Image

Ec: Polska (polish Community Thread)

Discussion in 'Fan Art, Cosplay, & Fiction' started by Mishon, Sep 24, 2014.

?

Czy byłbyś w stanie zmienić wymarzoną rasę na rzecz polskiego Zakonu/Warbandu/itp

Poll closed Oct 24, 2014.
  1. Oczywiście z miłą chęcią

50.0%
  2. Z nieukrywaną przykrością i żalem jestem zmuszony odmówić

0 vote(s)
    0.0%
  3. Na moją decyzję wpłynie ilość zrzeszonych

50.0%
  1. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Ja nie wiem, mam wyjebane na to.
  2. dostaje się darmową grę, zdarzyło mi się jedną już wygrać, więc to nie jest ściema
  3. Rauko Rauko Recruit

Jak już masz to nic dziwnego że wyjebane...

Czyli dostaje się konto i 20K RTP (czy jak to się tam nazywa)
    A w wypadku dubli? Podwójnej wygranej?

Tak przy okazji jak to będzie z tymi punktami?
    Będzie jeszcze możliwość ich dokupić jak ponownie otworzą sklep?
    Da się je zarobić w grze tak jak wcześniej zapowiadali czy może już to zmienili?
  4. LOBOTRONUS LOBOTRONUS Arch-Cardinal

Na Twitchu można dostać klucz RTP punkciki, ale nie za to że wybrali twoje pytanie . Po prostu w pewnym momencie albo zadają pytanie i trzeba odpowiedzieć i jest losowanie, czyli po prostu szczęście, albo po prostu jest rzucone hasło: dajemy cos i ludzie spamują na czacie i znowu losowanie i to wszystko . Tak sklep powróci i będzie można dokupić punkty , a co do zarabiania w grze to nic mi na ten temat nie wiadomo .
  5. Ja wygrywając na twitchu miałem już konto więc wygrane oddałem bratu (wpisał mój referal code i jeszcze za to punkty dostałem :D ), więc nie ma problemu z wygrywaniem jak już się ma konto, w związku z czym nie powinno być problemu z wygraniem więcej niż raz, ale jest to raczej mało prawdopodobne bo twitch ogląda zazwyczaj około 1000 osób więc szansa na wygraną to jeden promil.

Tak na marginesie, jak ktoś szuka gildii to Lords of Arkhona zaprasza w swoje szeregi: http://lordsofarkhona.enjin.com/
  6. LOBOTRONUS LOBOTRONUS Arch-Cardinal

Hi hi hi ja raczej spasuje z przystąpieniem ty mały niedobry heretyku :p

Hihihihih :p
  7. Rauko Rauko Recruit

A oni te pytania zadają w formie pisemnej czy wprost?
    Muszę przesłuchać stare twicze i przysłuchać się jak to działa...

No właśnie w tym tkwi problem.
    Dobrze wiedzieć że polacy będą gdzieś zrzeszeni i jak coś to będzie można się ludzi o coś zapytać ale po prawdzie to w pierwszej kolejności jestem lojalistą a dopiero w drugiej polakiem :p
    Dlatego kordialnie zapraszam wszystkich polskich graczy xenos i heretyków o popełnienie zbiorowego samobójstwa ^_^
    (pociski boltowe są drogie :/ )
    LOBOTRONUS and Bladerunner777 like this.
  8. Czas przerwać tę cisze.
    LOBOTRONUS likes this.
  9. No dobra... Więc zacznę ponownie rozkręcać ten temat, od prostego pytania: Co sądzicie o mapie oblężniczej? :D
  10. Bladerunner Bladerunner777 Well-Known Member

Share This Page